הכנה ללידה חוזרת – ללדת שוב

מפגש פרטי לרענון והכנה ללידה חוזרת
לפרטים והרשמה: רחל 050-4400869

כל כך הרבה פעמים אימהות מתארות איך הקדישו זמן ואנרגיה להיריון הראשון, כמה התכוננו ללידה, ועכשיו, לפני לידה חוזרת, הן בקושי מוצאות רגע לעצמן, לתינוק/ת החדש/ה שבדרך, להכנה לשינוי שמתרחש ובא. שוב.
אנחנו מזמינות אתכם למפגש רענון, המותאם במדויק לצרכים שלכם,
לקראת לידה חוזרת.

fullsizeoutput_3770

* התייחסות ללידה הקודמת, ומה אתם יודעים שאתם צריכים עכשיו
* התמודדות עם כאב – לרענן דברים שכבר ידעתם, וללמוד דברים חדשים
* הכנה של האח/ות בבית
*חיבור להיריון, לתינוק/ת, לעצמך, לעצמכם

הקורסים נערכים בגישה של לידה כמסע
מחיר מפגש בן שעתיים 580 ש״ח

חדש חדש חדש !MAMA BEAR CLUB

הרבה נשים עושות הכנה ללידה לקראת הלידה הראשונה, זה נותן זמן להיות בפוקוס על כל מה שקורה בחיים ובגוף ולחשוב על לידה. בהריון חוזרת, פחות -ולפעמים יש תחושה של חוסר חיבור להריון או ללידה שבדרך. ישנן מלא שינויים והתמודדויות- מה אנחנו עושות איתם? את שוב בהריון ומרגישה מוצפת. יחד עם ההתרגשות והציפיות הדאגות נערמות, מצבי הרוח מטלטלים אותך, את מתמודדת עם כאבים שאינם עוברים, קושי בשינה, או אולי גם דכדוך ובלבול. וכאילו כל האפשריות האלה אינם מספיקים, בנוסף ישנה לידה באופק… אם משהו מאלה מוכר לך ויושב לך כבד על הלב, אם היית רוצה לאפשר לעצמך זמן ומקום בשבילך, למצוא מרחב בו תוכלי לפגוש את עצמך מתוך שקט וחמלה לצד נשים הרות נוספות שגם הן מחפשות עומק והקשבה, וכל זאת תוך הנחייה קשובה ומנוסה- אז בואי. כמו שאת. מעגל אמהות בהריון בהנחיית רחל קימה מפרפרים בבטן- *(מדריכת הכנה ללידה, יוגה לנשים בהריון ודולה מזה 20 שנה, ומכשירת דולות : ״לידה כמסע״)
ומה עושים? ניתן לעצמנו זמן לגוף ולנפש, נפגוש בעוד נשים הרות, ניתמך ונתמוך, ונקבל כלים להתמודדות עם כל מה שעובר עלינו; נתכונן ללידה שבדרך, ננשום, ננוע, נצחק, נספר, נצייר, נקשיב פנימה ונחבק את עצמנו ואת התינוק שבתוכנו.

המפגשים יהיו ביום ראשון או חמישי בבוקר, לפי ביקוש הקבוצה

לפרטים נוספים, ניתן להתקשר לרחל 050-4400-869

מה סיפרו על הMama Bears:

עברתי סדנה של התכווננות פנימית אצל רחל,
שהייתה עבורי עוגן במהלך ההריון. רחל עצמה היא אישה מיוחדת שאני ממליצה לכל אישה בהריון להכיר. היא מלאת רוך והכלה, מכירה את רזי הגוף והנשמה, מעבירה ריפוי באמצעות שאלות עומק, היכרות עמוקה עם הגוף ועם שיטות טיפול מהמזרח. רחל גם מלאה בידע על נשים בהריון וגם רגישה, סבלנית מכילה ואותנטית, והשילוב הזה גרם לי לסמוך עליה בעיניים עצומות במהלך שלושת ההריונות שלי. יש בה חיבור פנימי עמוק לשליחות שלה שקשורה לנשים בהריון וכשאדם נמצא בתשוקה שלו – מפרה ומעורר השראה לשהות וללמוד לצידו.
ממליצה בחום על רחל כמלווה בהריון הן מבחינה גופנית והן מבחינה מנטלית.

קשה לי למצוא את המילים המדויקות שיבטאו את מה שחוויתי וקיבלתי מאחוות הנשים הזו במהלך ההריון של נור. נפגשנו אולי 4-5 פעמים קודם ללידות, ובתמיכתה והנחייתה של רחל באמת חוללנו קסם, קסם שברירי ומחייה שמעמיד אותך איתנה על רגליך לאחר שהסכמת להתפרק ולהתגלות אל מול אחיות. אני לא אהיה הראשונה שתאמר כמה קשה עד בלתי אפשרי זה להפוך לאם מבלי שיהיה לך את שבט הנשים התומך והמנחה שלתוכו נולדנו וילדנו לאורך הדורות. ומאחר ולידת יהלי בכורתי המחישה לי זאת בצורה הכאובה והברורה ביותר שיכלתי לדמיין, כשנכנסתי להריון שוב דאגתי,הבטחתי- ליצור עבור עצמי את מסגרות התמיכה וההזנה שיאפשרו לי לקבל אל העולם ואל משפחתנו את ילדי בשמחה ובשלווה, כשכוחותיי איתי. אז אם את בירושלים, ובהריון שני ומעלה, ממליצה לך בחום ליצור קשר עם רחל. ובכל מקרה, הזינו עצמכן. בקשו לכן את מעגלי התמיכה, הקירבה והרעות שבני אדם כה זקוקים להם.

ֿ